Job Advertisement

Updated: 2 years ago City: Europe Country: Rumänien

Dla umożliwienia transportu w cysternach płynnych produktów chemicznych w ruchu dalekobieżnym oferujemy atrakcyjne możliwości zatrudnienia dla zaangażowanych kierowców zawodowych.

Kierowca C/E w transporcie dalekobieżnym (m/w/d) 100%

W przyszłość - z nami!

Grupa Bertschi jest lidrem rynku w branży logistycznej, kótra specjalizuje się w usługach intermodalnych dla przemysłu chemicznego. Z siedzibą w Szwajcarii jesteśmy reprezentowani przez 3200 pracowników Bertschi w 38 krajach na całym świecie. Każdego dnia pracujemy nad oferowaniem najbardziej innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań logistycznych dla naszych globalnych klientów.

Twoje zadania
  • Ważne prawo jazdy klasy C i CE, karta kierowcy, oraz policijne poświadczenie niekaralności Doświadczenie zawodowe w transporcie dalekobieżnym (minimum 1 rok),
  • Samodzielny, wiarygodny i ukierunkowany na klienta sposób pracy
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie

Oczekujemy tego od Ciebie
  • Płace uzależnione od wyników
  • Bezpieczna praca w rozwijającej się firmie
  • Nowoczesna flota i perfekcyjne wyposażenie
  • Własne terminale i oddziały z rozbudowaną infrastrukturą (sanitarną)
  • Loty do domu zorganizowane i opłacone przez Bertschi w tygodniowej kompensacji 3-tygodniowa faza wprowadzająca w Szwajcarii
  • Regularne szkolenia i dalsza edukacja przez profesjonalnych trenerów

Czego możesz od nas oczekiwać?
  • Transport produktów płynnych ADR/non-ADR chemicznych w kontenerach-cysternach Załadunek/rozładunek produktów u klienta
  • Kontrola i konserwacja pojazdów i sprzętu
  • Prawidłowa dokumentacja transportowa (dokumenty frachtowe, aplikacja Track & Trace itd.)

Enter the title of the job advertisement
One file only.
5 MB limit.
Allowed types: pdf.
10 MB limit.